Hakkımızda

Sosyal mesafenin artmasıyla birlikte, sosyal medya platformunun çok geliştiği bu günlerde birbirimize destek olabilecek sevdiklerimize ulaşmamızı sağlayacak bir platform oluşturduk.

Sosyal mesafenin artmasıyla birlikte, sosyal medya platformunun çok geliştiği bu günlerde birbirimize destek olabilecek sevdiklerimize ulaşmamızı sağlayacak bir platform oluşturduk. Doğum günleri tadında kutlanan isim günlerinde, isim günü kutlanan kişiye hediyeler alınması çiçekler verilmesi de geleneklerden biri haline gelmiştir. Özellikle doğum günlerini hatırlamak da pek iyi sayılmam diyorsanız isim günleri kendinizi affettirmeniz için kurtarıcınız olabilir.

Yakın bir zamanda ülkelerde kutlanan isim gününü ülkemizde de hayata geçirmek amacıyla NameAnday web sayfamız ve ios ve Android aplikasyonları ile hizmetinizdeyiz.

İsim verme geleneği 5 bin yıl öncesine dayanıyor. Kuantum felsefesine göre her şey titreşimden ibarettir. Kişiye ismiyle hitap ettiğimiz zaman harflerin titreşimleri hem evrene hem de hitap ettiğimiz kişiye yayılıyor. İsim günleri birçok ülkede geleneksel olarak insan isimlerinin her güne yayarak isimleri aynı olanlarla birlikte kutlanmasıdır.

En az doğum günü kadar önem verilen ve aynı doğum gününde olduğu gibi parti verilerek kutlanan bir gündür. Doğum günü dışında, kişiye özel bir kutlama olması için NameAnday sayfamızda birçok ülkede kutlanmakta ve önemsenmekte olan isim günü kutlamasını bizim ülkemizde de geliştirmek ve sevdiklerimizin isim gününü kutlamak, özel hediyeler seçmek üzere Türkiye için Türkçe isimli takvimi oluşturduk.

Nameanday bir Dizayn Group markasıdır. Dizayn Group olarak 1977 yılında yola çıktığımızda tek amacımız yeni, güzel ve kaliteli üretmek ve faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda öncü olmaktı. Bu hedefimizi adım adım gerçekleştirmekte olmamızın gururuyla birlikte nice projelere...

Ekli Dosyalar

Bize Yazın!

NameanDay

İsim verme geleneği 5 bin yıl öncesine dayanıyor. Kuantum felsefesine göre her şey titreşimden ibarettir. Kişiye ismiyle hitap ettiğimiz zaman harflerin titreşimleri hem evrene hem de hitap ettiğimiz kişiye yayılıyor. Doğum günleri tadında kutlanan isim günlerinde, isim günü kutlanan kişiye hediyeler alınması çiçekler verilmesi de geleneklerden biri haline gelmiştir.