Nameanday

Hakkında

İsim günü (aynı zamanda bayram günü olarak da bilinir), bir bireyin verilen ada bağlı olarak bir gün kutluyoruz. Avrupa'da birçok ülkede bir gelenektir. 

İsim günlerinin kutlanması ülkeler arasında büyük farklılıklar gösterir. İsim günlerini doğum günleri kadar önemli gören birçok ülke vardır.

İsim Günü Nedir?

İsim verme geleneği 5 bin yıl öncesine dayanıyor. Kuantum felsefesine göre her şey titreşimden ibarettir. Kişiye ismiyle hitap ettiğimiz zaman harflerin titreşimleri hem evrene hem de hitap ettiğimiz kişiye yayılıyor. 

İsim Günü Nedir?
Hakkımızda

Sosyal mesafenin artmasıyla birlikte, sosyal medya platformunun çok geliştiği bu günlerde birbirimize destek olabilecek sevdiklerimize ulaşmamızı sağlayacak bir platform oluşturduk.

Hakkımızda
NameanDay

İsim verme geleneği 5 bin yıl öncesine dayanıyor. Kuantum felsefesine göre her şey titreşimden ibarettir. Kişiye ismiyle hitap ettiğimiz zaman harflerin titreşimleri hem evrene hem de hitap ettiğimiz kişiye yayılıyor. Doğum günleri tadında kutlanan isim günlerinde, isim günü kutlanan kişiye hediyeler alınması çiçekler verilmesi de geleneklerden biri haline gelmiştir.